TURKEY U17 ULUSLARARASI BADMİNTON TURNUVASI MİLLİ TAKIM TALİMATI'2019

Türk Sporcular Başvuru Katılım Listesi

TARİH : 01-04 Ağustos 2019 /  YER: Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezi

SON BAŞVURU : 28 Haziran 2019 Saat: 18.00 – Başvuru Formu’nu eksiksiz bir şekilde doldurup, federasyonumuzun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine gönderin.

KATILIM ŞARTLARI

1-) Son 3 yıl içinde yapılan uluslararası müsabakalarda oynamış olmak,

2-) 17-21 Haziran 2019 tarihinde Ankara’da yapılan 17 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası’nda teklerde ve çiftlerde ilk 8’e girmiş olmak,                    

3-) 18-22 Nisan 2019 tarihlerinde Ankara’da yapılan 15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası’nda teklerde ve çiftlerde ilk 4’de yer almış olmak,

4-) 2003 ve daha küçük doğumlu olmak,

GENEL AÇIKLAMALAR

1-) 1 Sporcu en fazla 2 kategoride müsabakalara katılabilir.

2-) Başvurular bittikten sonra müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

3-) Federasyonumuzun görevlileri veya görevlendireceği kişiler dışında turnuvalarda fotoğraf ve kamera çekimine kesinlikle izin verilmeyecektir.

4-) Talimatta yer almayan hükümler için badminton müsabaka talimatı geçerlidir.

5-) Olimpiyat hazırlık merkezinde konaklayan tüm sporcu ve antrenörler, milli takım kamp kurullarına uyacaklarını taahhüt etmiş sayılacaklardır. Kamp malzemelerine ve kamp eşyalarına zarar verenlerin, kavga edenlerin vb. kurallara uymayanların kamp ve şampiyona ile ilişikleri kesilecektir.

HARCIRAH

1-) 2019 yılında yapılan; 17 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası’nda teklerde ve çiftlerde ilk 4’e girenlerin otobüs yol ücretleri ve elendikleri güne kadar Olimpiyat Hazırlık Merkezimizde konaklama ve yemekleri karşılanacaktır. Başka herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

2-) Diğer sporculardan katılım ücreti alınmayacak olup, başka herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Konaklama, yemek ve yol ücretleri kendileri tarafından karşılanacaktır.

3-) Şampiyonaya İl kafile listesinde yer alan sporcu, antrenör ve idarecilerin gidiş-dönüş otobüs yol ücretleri ve harcırahları bütçe imkanları uygun olduğu taktirde İl Müdürlüklerince karşılanabilir. Şampiyonadan ayrılış yazıları sporcuların müsabakasının bittiği gün itibari ile verilir.

4-) İl Kafile listesinde 2019 vizeli antrenörler yer alabilecektir. Vizesiz antrenörlere herhangi bir ödeme yapılmayacak ve oyun alanına giremeyeceklerdir.

5-) Hakemlerin otobüs ücretleri seyahat ve ikametgah yevmiyeleri ile tazminatları Federasyonca ödenecektir.

6-) İzinsiz müsabakalardan çekilen sporcular ve sportmenlik dışı davranışlarda bulunan antrenör, idareci ve sporcuların Turnuva Başhakemi tarafından diskalifiye edilmesi ve hakkında rapor tutulması halinde ilgililere hiçbir ödeme yapılmaz. Ayrıca müsabakalarda uluslararası kuralları ihlal eden sporculara ve antrenörlerine maddi yaptırım ceza uygulanacaktır.