TURKEY JUNIOR 2019 TALİMATI

KATILIM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

TARİH : 16-18 Aralık 2019

YER: Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezi

SON BAŞVURU : 14 Kasım 2019 Saat: 18.00’e kadar “Kendi İmkanı Formu”nu eksiksiz bir şekilde doldurup, federasyonumuzun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine gönderin. Federasyon imkanı olanların form göndermesine gerek yoktur. 

Ayrıca; sporcunuzun kategorilerini de aynı tarihe kadar fedsportal.com  sitemizden seçmeniz gerekmektedir.

KATILMA ŞARTLARI ve GENEL AÇIKLAMALAR  :

1-2019 yılında yapılan 19 Yaş Altı Türkiye Badminton Ranking 2.Etap turnuvasında teklerde ilk 8, çiftlerde ilk 4 ve 2019 yılı 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası kadrosu turnuvaya federasyon imkanı ile katılacaktır.

2-Son 3 yıl içinde milli takım müsabakalarında yer almış sporcular turnuvaya kendi imkanları ile katılabileceklerdir.

HARCIRAH

1-) Turnuvaya federasyon imkanı ile katılacak sporcu ve antrenörünün bir gün öncesi-sonrası harcırahları ve yol ücretleri ödenecektir. Konaklamaları federasyonumuz olimpiyat hazırlık merkezinde olacaktır. Başka herhangi bir ödeme yapılmayacaktır, Sporcu ve antrenörleri elendikleri gün itibari ile tesisten ayrılacaklardır.

2-) Turkey Junior 2019 müsabakasında İl kafile listesinde yer alan sporcu, antrenör ve idarecilerin gidiş-dönüş otobüs yol ücretleri ve harcırahları bütçe imkanları uygun olduğu taktirde İl Müdürlüklerince karşılanabilir. Şampiyonadan ayrılış yazıları sporcuların müsabakasının bittiği gün itibari ile verilir.

3-) İl Kafile listesinde 2019 vizeli antrenörler yer alabilecektir. Vizesiz antrenörlere herhangi bir ödeme yapılmayacak ve oyun alanına giremeyeceklerdir.

4-) Hakemlerin otobüs ücretleri seyahat ve ikametgah yevmiyeleri ile tazminatları Federasyonca ödenecektir.

5-) İzinsiz seçmeden çekilen sporcular ve sportmenlik dışı davranışlarda bulunan antrenör, idareci ve sporcuların Turnuva Başhakemi tarafından diskalifiye edilmesi ve hakkında rapor tutulması halinde ilgililere hiçbir ödeme yapılmaz. Ayrıca müsabakalarda uluslararası kuralları ihlal eden sporculara ve antrenörlerine maddi yaptırım ceza uygulanacaktır.